Stylizacje świąteczne, na Boże Narodzenie, na Wielkanoc

Baranki, bałwanki, mikołaje, śnieżynki. Z tym głównie kojarzą się święta. Przystrajamy drzwi, okna, obrusy, a nawet całe drzewa rozmaitymi bombkami, świecidełkami.. Wszystko pięknie, kolorowo i w klimacie świątecznym.

Od wielu lat miasta stołeczne i nawet mniejsze miejscowości inwestują spore pieniądze w ozdabianie miejsc publicznych rozmaitymi świątecznymi gadżetami, dbając o rozpowszechnianie tego wyjątkowego klimatu, jakim jest okres świąteczny.

Na naszych stolach i w naszych domach znajduje się z roku na rok coraz więcej wymyślnych świątecznych gadżetów począwszy d figurek aniołków a skończywszy na wymyślnych dekoracjach okiennych, przyklejanych na szybę ażurowych śnieżek czy ledowych bombek na choinkę. Wszystko po to, żeby przez chwilę magia świąt przeniosła się do naszych domów.

W domach ozdabiamy wszystko: okna, parapety, stawiamy miniaturowe choinki w ogródkach, kładziemy świecące wycieraczki, taśmy ledowe okalają drzwi, wszystko jest kolorowe i błyszczące. Na kilka chwil nasz dom zamienia się w magiczną a chatkę pełną świecidełek.

Gdzie pracuję?

Usługi związane z przygotowaniem stylizacji świątecznych, na Boże Narodzenie czy też na Wielkanoc kieruję do wszystkich osób z całej Polski, w tym osób z miast Gdańsk, Kraków, Białystok, Legnica, Rzeszów, Rybnik, Kielce, Bydgoszcz, Lublin, Grudziądz, Ruda Śląska, Bytom, Wałbrzych, Poznań, Opole, Elbląg, Wrocław, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Katowice, Zielona Góra, Łódź, Częstochowa, Radom, Włocławek, Tychy, Warszawa, Tarnów, Płock, Koszalin, Kalisz, Sosnowiec, Gdynia, Szczecin, Chorzów, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Toruń oraz mniejszych miejscowości w Polsce.