Modelki Hostessy na Eventy

Hostessa – jest to osoba oprowadzająca uczestników eventów, targów, imprez masowych. Ubrana w stosowny strój, albo czasem tylko w namalowanym strój – bodypainting z przyozdobionym ciałem kojarzonym z brandem klienta – reklamuje różne produkty danej firmy.

Hostessa przede wszystkim wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem, milą aparycją, otwartością i umiejętnością nawiązywania kontaktów z ludźmi. Często włada kilkoma językami i posiada umiejętność znalezienia się w różnych sytuacjach.

Słowo “Hostessa” pochodzi od angielskiego słowa “hostess”, czyli gospodyni. Współcześnie hostessy głownie towarzyszą organizatorom eventu, a podczas bankietów, konferencji i targów przejmują część obowiązków organizatorów. Do ich głównych obowiązków należą, witanie gości, odprowadzenie do stolików, dbają o dobą atmosferę, są uprzejme i miłe zaś hostessy pomalowane w bodypainting, gdzie ich ciała ozdobione są pięknym malunkiem i wkomponowanym w niego logotypem marki, są idealnym typem propagatorki marki, pomagającej firmom w tworzeniu korzystnego wizerunku.

Hostessy na Eventy - Modelki BodyPainting
Zdjęcie: Event reklamowy Firma BIC / Hotel Warszawianka / Foto ADHD Agency

Gdzie pracujemy?

Modelki i Hostessy na targi międzynarodowe, na rożnego typu eventy firmowe, pokazy mody, na imprezy firmowe, biznesowe, do sesji zdjęciowych wraz z bodypaintingiem. Zapytaj o szczegóły! Dla firm z województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, małopolskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, lubelskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego, lubuskiego, opolskiego, podlaskiego, w tym z miast Gdańsk, Gdynia, Tarnów, Sosnowiec, Poznań, Lublin, Zabrze, Wałbrzych, Dąbrowa Górnicza, Olsztyn, Katowice, Toruń, Wrocław, Rybnik, Bytom, Legnica, Kielce, Kalisz, Radom, Częstochowa, Koszalin, Gliwice, Chorzów, Ruda Śląska, Łódź, Bielsko-Biała, Opole, Rzeszów, Szczecin, Zielona Góra, Elbląg, jak również mniejszych miejscowości jak Wejherowo czy Jurata.