Kostiumy, Przebrania, Stroje teatralne – Projektowanie & Szycie

Od ostatnich kilku lat można zaobserwować szczególnie w Polsce ogromny powrót do tzw. Mody na kulturę. Modne po prostu staje się bywanie w miejscach kojarzących się ze sztuka i kulturą. Operetki, teatry cieszą się znów ogromnym powodzeniem i dzięki takiemu zjawisku, to co przestarzale, staje się znów modne.

Wraz z rozwojem mody na sztukę odrodziła się też moda na sztuki nowoczesne i klasyczne. W związku z tym wiele firm odzieżowych, które oprócz klasycznej mody, produkuje też nietuzinkowe kostiumy do teatrów. Ich, jakość i wykonanie zależą od budżetu, jaki posiada dany teatr, ale są to raczej niewielkie sumy, ponieważ pomimo mody, teatry są i tak niedoinwestowane przez państwo.

W Polsce oprócz firm odzieżowych sporo projektantów angażowało się w tworzenie nietuzinkowych przebrań dla aktorów. Choć nie jest to jeszcze bardzo popularne, za granicą bardzo prestiżowe jest projektowanie strojów i kostiumów dla wielkich produkcji z ogromnym budżetem. Projektanci i twórcy kostiumów podziwianych na wielkim ekranie są corocznie nagradzani w największych prestiżowych festiwalach filmowych tj. Oskary, Złote Globy, Nagroda Emmy, Cezar czy Złote Lwy.

Dlaczego mnie wybrać?

✅  Duże doświadczenie od 1995 roku.
✅  Profesjonalne, indywidualne podejście.
✅  Bezpieczne, antyalergiczne farby do bodypaintingu.
✅  Konkurencyjne ceny i atrakcyjne Rabaty.
✅  Współpracuję z zawodowymi modelkami i makijażystkami.

Dla kogo jest usługa?

👉  Kostiumy dla aktorów i aktorek teatralnych.
👉  Stroje dla właścicieli teatrów (przy zamówieniach grupowych taniej).
👉  Dla reżyserów spektakli i profesjonalistów z branży.
👉  Dla firm i osób prywatnych.
👉  Przebrania teatralne dla każdego.

Gdzie pracuję?

Projektowanie i szycie kostiumów teatralnych na zamówienie dla wszystkich osób z całej Polski, w tym z miast Rzeszów, Gliwice, Tychy, Zabrze, Olsztyn, Grudziądz, Wrocław, Opole, Warszawa, Włocławek, Łódź, Wałbrzych, Ruda Śląska, Kalisz, Kraków, Poznań, Bydgoszcz, Gdynia, Częstochowa, Koszalin, Elbląg, Szczecin, Chorzów, Gdańsk, Płock, Tarnów, Lublin, Legnica, Toruń, Kielce, Bielsko-Biała, Bytom, Katowice, Białystok, Zielona Góra, Rybnik, Radom, Sosnowiec, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza.

Kostiumy teatralne / Przebrania / Stroje teatralne