Marketing dla firm i sklepów internetowych

Witaj czytelniku!

Strona Bodypainter została zaprojektowana i stworzona przez SocialTrends.pl Mariusz Kołacz – Marketing dla sklepów internetowych.

Oprócz tworzenia stron internetowych w swojej ofercie posiadam szereg usług marketingowych przydatnych dla małych, średnich i dużych firm oraz dla sklepów internetowych. Poniżej znajdziesz listę usług, które pozwolą rozwinąć Twój biznes w Internecie.

Aktualną ofertę usług marketingowych dla firm znajdziesz na mojej stronie internetowej:
Usługi dla firm i sklepów internetowych – Marketing dla firm | SocialTrends.pl

W marketingu internetowym posiadam ponad 9 letnie doświadczenie, specjalizacja e-Commerce. Zlecenia realizowałem dla takich firm jak Empik.com, Holidon.pl, Pit-Format.pl, KoszuleKup.pl, Meble-Bik.pl i innych. Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz do mnie za pośrednictwem Facebook Messengera (pisząc wiadomość z tego miejsca kontaktujesz się z SocialTrends.pl Mariusz Kołacz – Marketing dla sklepów internetowych).

Jakie usługi świadczę?

✅  Pozycjonowanie i optymalizacja sklepów internetowych (SEO dla sklepów internetowych).
✅  SEO dla małych firm lokalnych oraz większych serwisów internetowych.
✅  Kampanie Facebook ADS – przygotowanie i realizacja, wsparcie w działaniach w Social Media.
✅  Kampanie AdWords – w sieci wyszukwiania, remarketing, kampanie produktowe dla sklepów internetowych.
✅  Audyty SEO (techniczne SEO) – dla sklepów internetowych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
✅  SERM – zarządzanie reputacją marki w wyszukiwarkach, monitorowanie wzmianek w Internecie, interakcja z użytkownikami.
✅  Copywriting – pisanie tekstów tematycznych. Zlecenia na teksty przyjmuje wyłącznie z branż: Elektronika, Telekomunikacja, Informatyka, Marketing i Reklama, Zdrowie i Uroda, Sport i Rekreacja, Wnętrza i Meble oraz Ezoteryka i Parapsychologia.
✅  Content Marketing – tworzenie treści i publikacja na portalach. Zakres tematyczny jak wyżej.
✅  Optymalizacja sprzedaży – w sklepach internetowych optymalizacja konwersji, analiza danych analitycznych, audyt i optymalizacja prowadząca do wzrostu konwersji (sprzedaży).
✅  Tworzenie tematycznych zaplecz SEO – dedykowane strony internetowe stanowiące zaplecze SEO dla Twojej strony firmowej, sklepu internetowego, portalu.
✅  Szkolenia AdWords i Facebook ADS – szkolenia należy umawiać przynajmniej z 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem, szkolenia indywidualne w siedzibie Twojej firmy.

Pracuję jako Freelancer. Co to oznacza?

👉  Poświęcam na każdy projekt więcej czasu.

👉  Pracuję z klientami indywidualnie, dzięki czemu jest nie tylko znacznie lepszy kontakt, ale również uszyta na miarę usługa marketingu internetowego, która usatysfakcjonuje obydwie strony.

👉  Brak w umowach okresu wypowiedzenia – jesteś zadowolony współpracujemy, jesteś niezadowolony – możesz wypowiedzieć umowę w każdej chwili. Działa to też w drugą stronę np. gdy kontakt z Tobą jest utrudniony przez co nie mogę efektywnie realizować postawionych celów. Tego typu formuła współpracy zobowiązuje obydwie strony do wzajemnego szacunku, zgodnie z powiedzeniem „Współpracy nie utrzymuje się na siłę”.

👉  Gwarancję, że wszystkie kluczowe rzeczy z punktu widzenia strategii wykonam osobiście np. audyty SEO, zaprojektowanie, uruchomienie, analiza i optymalizacja kampanii Facebook ADS, AdWords.

👉  Ograniczona liczba projektów, które mogę przyjąć do realizacji – w praktyce oznacza to, że nie przyjmuję więcej zleceń, niż mogę wykonać. W związku z tym może się zdarzyć, że gdy napiszesz do mnie będę miał już wszystkie terminy zajęte. Zależy mi na kompleksowej stałej współpracy z niewielką ilością klientów, dlatego na ilość nie idę.

👉  Jako Freelancer rozliczam się z klientami w oparciu o faktury VAT.

Gdzie pracuję?

Z wyjątkiem szkoleń, usługi dla firm i sklepów internetowych świadczę zdalnie dla osób z całej Polski – Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina, Katowic, Białegostoku, Gdyni, Częstochowy, Radomia, Sosnowca, Torunia, Kielc, Rzeszowa, Gliwic, Zabrza, Olsztyna, Bielska-Białej, Bytomia, Zielonej Góry, Rybnika, Rudy Śląskiej, Tychów, Opola, Gorzowa Wielkopolskiego, Dąbrowy Górniczej, Płocka, Elbląga, Wałbrzycha, Włocławka, Tarnowa, Chorzowa, Koszalina, Kalisza, Legnicy, Grudziądza oraz innych miast na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, małopolskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, lubelskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego, lubuskiego, opolskiego, podlaskiego. Współpracuję również z klientami z Wielkiej Brytanii (Irlandia Północna, Walia, Szkocja, Anglia) oraz Irlandii.