Kostiumy i Przebrania z filmów – Projektowanie i Szycie

Od początku XIX wieku, od kiedy pojawiło się kino na świecie, moda światowa nabrała ogromnego rozmachu. Dzięki temu nośnikowi wiedzy, każdy człowiek na całym świecie, mógł zobaczyć jak wygląda moda na innym kontynencie.

Stało się to nie tylko dzięki filmom, ale i popularnym podczas wojny kronikom czy dokumentom emitowanym w salach kinowych na całym globie. Dzięki temu, że pojawiło się również kino obwoźne, moda zza szklanego ekranu trafiała praktycznie w każdy zakątek globu.

Coraz częściej popularne stało się kopiowanie pięknych kreacji ikon kina, szczególnie na początku ubiegłego stulecia, ponieważ w tamtych czasach praktycznie nie było zawodu projektanta, a główną rolę kopistki pełniła krawcowa, która z lepszym bądź gorszym skutkiem starała się wiernie odwzorować dany kostium filmowy.

Pomimo tak wielkiego skoku mody, od tamtego czasu, dalej bardzo popularnym trendem jest inspiracja kostiumami filmowymi przenoszonymi do mody codziennej, a projektanci nierzadko inspirują się kostiumem filmowym. Oczywiście trendy dotyczą przede wszystkich spektakularnych produkcji, nierzadko w ten sposób skopiowane przechodzą do historii mody.

W ofercie posiadam zarówno projektowanie i szycie kostiumów i przebrań na potrzeby produkcji filmowych, jak również oferuję dla klientów indywidualnych i firm stworzenie pięknych kostiumów z filmów, przebrań za postacie filmowe, dla osób dorosłych, jak również i dla dzieci.

Dlaczego mnie wybrać?

✅  Duże doświadczenie od 1995 roku.
✅  Profesjonalne, indywidualne podejście.
✅  Bezpieczne, antyalergiczne farby do bodypaintingu.
✅  Konkurencyjne ceny i atrakcyjne Rabaty.
✅  Współpracuję z zawodowymi modelkami i makijażystkami.

Dla kogo jest usługa?

👉  Na potrzeby produkcji filmowych.
👉  Przebrania filmowe dla aktorów, producentów, reżyserów.
👉  Przebrania filmowe dla dorosłych na eventy.
👉  Przebrania dla dzieci za gwiazdy filmowe, postacie z filmów.
👉  Dla każdego na koncerty, imprezy sportowe, wydarzenia.

Gdzie pracuję?

Usługę szycia i projektowania przebrań oraz kostiumów z filmów kieruję do wszystkich osób i firm z miast Sosnowiec, Toruń, Bytom, Zielona Góra, Wałbrzych, Kielce, Rzeszów, Tychy, Opole, Olsztyn, Bielsko-Biała, Legnica, Łódź, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Kalisz, Poznań, Gdańsk, Grudziądz, Koszalin, Płock, Elbląg, Częstochowa, Radom, Tarnów, Szczecin, Bydgoszcz, Włocławek, Rybnik, Ruda Śląska, Białystok, Gdynia, Chorzów, Warszawa, Kraków, Gliwice, Zabrze, Lublin, Katowice oraz z innych miast Polski.