Stylizacje biznesowe i Stylizacje do pracy w biurze

Od co najmniej kilkunastu lat także w Polsce obowiązuje swoisty dress code na różnych płaszczyznach życia. Dotyczy to każdej dziedziny min. Są zasady jak ubierać się na przykład w tzw. Stylu biurowym.

Choć obecna moda niweluje „stare zasady”, a spódniczki staja się coraz krótsze, bluzki mają coraz większe dekolty, to dalej w wielkich korporacjach czy na osoby zajmujące znaczące stanowiska w firmie, reprezentujące swoich pracodawców na ważnych spotkaniach, wybierają bardzo stonowane i klasyczne stylizacje.

Do tej pory jednak od osób pełniących państwowe funkcje czy zajmujących się tzw. Public relations, wymagana jest szczególne wyczucie w sposobie ubierania się. Nie ma miejsca na frywolność, krzykliwe kolory czy nonszalanckie dodatki. Strój ma być schludny, bez rozpraszających dekoltów, przyciasnych marynarek czy zbyt krótkich spódnic w wypadku pań.

W wypadku, kiedy stylizacja dotyczy osoby wysoko postawionej, również nie ma miejsca na filuterię, na zbyt obcisłe i wyzywające stroje, krzykliwe kolory, które stawiałyby tak ubranego kontrahenta w niekorzystnym świetle.

W tym środowisku największy nacisk stawia się na elokwencje i walory intelektualne, dlatego też strój tej osoby powinien być subtelny, schludny, a nie krzykliwy czy wyzywający. Strój powinien być odwzorowaniem charakteru pracy osoby, czyli podkreślać jej subtelność, rozwagę i poważną pozycję.

Gdzie pracuję?

Usługę stylizacji do pracy w biurze oraz stylizacji biznesowych kieruję do wszystkich osób i pracowników firm z miast Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Gdańsk, Szczecin, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Wrocław, Poznań, Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Tychy, Opole, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Płock, Elbląg, Kraków, Katowice, Białystok, Gdynia, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Bydgoszcz, Lublin oraz mniejszych miejscowości w Polsce.