Kostiumy, Stroje, Przebrania na imprezę – Projektowanie i Szycie

Stroje bajkowe, kostiumy filmowe – cieszą się coraz większym powodzeniem. Ludzie coraz chętniej kupują, szyją, wypożyczają stroje na imprezy, prywatki, bale przebierańców. Ogromnym powodzeniem cieszą się oryginalne kostiumy wzorowane na sławnych postaciach bohaterów z filmów.

Największym powodzeniem od lat cieszą się przebrania z Gwiezdnych Wojen czy kreskówek Disneya. Przebierają się nie tylko dzieci, ale i dorośli, ponieważ zabawy karnawałowe cieszą się powodzeniem w każdej grupie wiekowej. Obecnie liczy się dobra zabawa i trafione przebranie.

Coraz większym powodzeniem cieszą się lateksowe maski czy pełne charakteryzacje twarzy wykonane przez specjalistów na specjalne życzenie. Specjalistki od efektów specjalnych dysponują ogromną wiedzą i techniką za pomocą odpowiednich materiałów FX mogą stworzyć dowolna podobiznę nakładają lateksowe nosy, brody czy sztuczne blizny. Pięknie uszyte kostiumy często na indywidualne zamówienie są dopełnieniem całości, a dobrze wykonana stylizacja z powodzeniem robi furorę na każdym balu.

Dlaczego mnie wybrać?

✅  Duże doświadczenie od 1995 roku.
✅  Profesjonalne, indywidualne podejście.
✅  Bezpieczne, antyalergiczne farby do bodypaintingu.
✅  Konkurencyjne ceny i atrakcyjne Rabaty.
✅  Współpracuję z zawodowymi modelkami i makijażystkami.

Dla kogo jest usługa?

👉  Stroje i przebrania na imprezy firmowe, imprezy integracyjne.
👉  Dla mężczyzn i kobiet na imprezy przebierane.
👉  Dla aktorów i aktorek na potrzeby programów TV.
👉  Stroje dla dzieci i dorosłych na imprezy tematyczne.
👉  Kostiumy imprezowe dla par.

Gdzie pracuję?

Szycie i projektowanie kostiumów czy też przebrań na imprezy kieruję do wszystkich osób i firm z całej Polski, w szczególności do osób z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina, Katowic, Białegostoku, Gdyni, Częstochowy, Radomia, Sosnowca, Torunia, Kielc, Rzeszowa, Gliwic, Zabrza, Olsztyna, Bielska-Białej, Bytomia, Zielonej Góry, Rybnika, Rudy Śląskiej, Tychów, Opola, Gorzowa Wielkopolskiego, Dąbrowy Górniczej, Płocka, Elbląga, Wałbrzycha, Włocławka, Tarnowa, Chorzowa, Koszalina, Kalisza, Legnicy, Grudziądza i innych.