Stylizacje do filmów dla aktorów, aktorek, gwiazd filmowych

Od początku historii kina można zauważyć jak moda z życia codziennego miała wpływ na stylizacje filmowe. Piękne kreacje, w których przechadzały się aktorki na ekranie niejednokrotnie pochodziły prosto od najlepszych domów mody. To właśnie kreacje filmowe bardzo często stawały się prawdziwymi „czarnymi końmi” domów mody.

Kto bowiem nie pamięta słynnej sukienki Merlin Monroe. Kultowa kreacja z komedii „Słomiany wdowiec”, gdzie bogini seksu- Tak określana Merlin stoi nad kratką wentylacyjną a jej suknia swobodnie powiewa na wietrze, odsłaniając nogi i bieliznę. Suknia została sprzedana za ok 2 mln dolarów.

Ten krótki fragment filmowy zapoczątkował prawdziwy boom na skromną białą sukienkę, rozkloszowaną na dole. Każda modna pani chciała wyglądać jak Merlin, i każda z takich modniś miała taką suknię w swojej garderobie.
Oczywiście takich sukni było jeszcze wiele, skromnych, albo bardzo bogato zdobionych, natomiast ta jedna jest znana na całym świecie chyba najlepiej.

Bez względu na wszystko można uznać, że moda pochodząca z kina za sprawą niezapomnianych osobowości i ich kreacji ma znaczący wpływ na modę światową, a prawdziwe dzieła sztuki niejednokrotnie” schodzą z ekranu” goszcząc w naszych szafach.

Gdzie pracuję?

Usługi stylizacji filmowych kieruję do aktorów, aktorek i wszystkich gwiazd filmowych z miast Bydgoszcz, Białystok, Kielce, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Opole, Radom, Szczecin, Toruń, Ruda Śląska, Płock, Legnica, Kraków, Gdańsk, Częstochowa, Zielona Góra, Rzeszów, Koszalin, Grudziądz, Zabrze, Wrocław, Gdynia, Lublin, Chorzów, Poznań, Wałbrzych, Kalisz, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Włocławek, Katowice, Warszawa, Bielsko-Biała, Olsztyn, Tarnów, Sosnowiec, Rybnik, Elbląg, Bytom oraz innych miast Polski.

Stylizacje filmowe / Stylizacje dla aktorów, aktorek, gwiazd filmowych