Stylizacje na chrzest

Chrzciny, jak i wesele na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat zyskało miano jednego z najważniejszych wydarzeń rodzinnych i społecznych. Zaczął nawet obowiązywać swoisty dres code, czyli co wypada a czego nie wypada założyć na chrzciny.

W związku z tym, że jest to uroczystość stricte mająca związek z wiarą, cała oprawka traktowana jest niezwykle poważnie. Dlatego też w tym dniu niepożądane są ani stylizacje krzykliwe w swojej formie kolorystycznej, ani wyzywające w swoim kroju.

Zarówno Panie jak i Panowie unikają nowatorskich rozwiązań, przykrótkich i zbyt kusych ubrań np. Panie krótkich spódniczek, panowie krótkich spodenek.

Dominują klasyczne garnitury u Panów i w pastelowych kolorach żakiety. Zarówno Panie jak i Panowie wybierają stonowane elementy garderoby, delikatne dodatki. W złym tonie jest obnosić się w pokaźnych sukniach, futrach. Króluje elegancja i umiar.

Gdzie pracuję?

Stylizacja na chrzciny w formie kompleksowej profesjonalnej usługi skierowana jest do wszystkich osób z miast Radom, Koszalin, Wrocław, Kalisz, Lublin, Katowice, Włocławek, Łódź, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Wałbrzych, Warszawa, Elbląg, Częstochowa, Poznań, Płock, Kielce, Opole, Kraków, Rybnik, Ruda Śląska, Tychy, Gdańsk, Chorzów, Legnica, Rzeszów, Bytom, Zielona Góra, Toruń, Tarnów, Olsztyn, Bielsko-Biała, Szczecin, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Białystok, Gdynia, Dąbrowa Górnicza, Grudziądz oraz mneijszych miejscowości na terenie Polski.